Рівненське волонтерство та благодійність

Понеділок, 23.10.2017, 07:17

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Пухлина головного мозку - Форум | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум переможців » Ви перемогли тяжку хворобу? Поділіться. » Пухлина головного мозку (Анапластична астроцитома)
Пухлина головного мозку
AlexДата: Середа, 05.12.2012, 00:00 | Повідомлення # 1
Генералиссимус
Група: Администраторы
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Скільки людей - стільки думок. Цей вислів стосується зокрема і наших лікарів (з повагою). Одні кажуть - онкологія, інші сумніваються, але як би там не було, ця моя хвороба була недріб'язкова: підступна, тривала, з непередбачуваною симптоматикою, дуже важка і дорога в лікуванні. Але з Божою допомогою можна все подолати.

AlexДата: Середа, 05.12.2012, 00:17 | Повідомлення # 2
Генералиссимус
22 листопада 2010 року в інституті нейрохірургії в Києві було проведено тривалу (6,5 годин) операцію з часткового видалення пухлини (цю дату вважаю своїм другим днем народження) і з тих пір триває постійне протистояння тій хворобі. Зараз можна сказати, що не тільки цій, а багатьом іншим. Той "рецепт", який в мене сам по собі зформувався певною мірою універсальний і як показує досвід - якби я його почав формувати раніше (хоча б років 5 назад), то можна було б багато чого змінити - але то вже зовсім інша історія.

AlexДата: Понеділок, 24.12.2012, 15:26 | Повідомлення # 3
Генералиссимус
Все має значення: думка, слово, вчинок (та їх характер) чи навпаки їх відсутність в потрібний момент - все це накопичуються і служить або нам на користь або на погибель.
Роблю висновок - певним людям, в певний час, при певних обставинах подібні випробування дуже потрібні. Найголовніше, щоб такі люди знайшли в собі сили віднестися до цих викликів долі як до рятівного круга, а не як до випадкового і нефартового збігу обставин. Розпізнати свій рятівний круг та вчепитися за нього мені дуже допомогли віра в Бога та православна церква.

Форум » Форум переможців » Ви перемогли тяжку хворобу? Поділіться. » Пухлина головного мозку (Анапластична астроцитома)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 3

Друзі сайту