Допомагайка - Рівне

Вівторок, 16.07.2019, 11:28

Вітаю Вас Гость | RSS | Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід

Головна » Статті » Статті про боротьбу з онкологією

Лаконічно про себе та волонтерство.

     Моє ім'я Олександр, я родом з м. Рівне, тут же маю постійне місце проживання. Мені 34 роки, протягом останніх 5-ти я займаюся так званою волонтерською або благодійницькою діяльністю. 

     Чому "так званою"? - тому що сам особисто вважаю цю власну діяльність не волонтерсько-благодійною, а просто правильним проявом  своєї совісті. Поштовхом до цієї діяльності послужила складна життєва ситуація, внаслідок якої мені захотілося вижити і виправити спосіб життя вцілому. Сьогодні я усвідомлюю що, дійсно, мабуть лише завдяки моїй минулій складній життєвій ситуації, мені вдалося вирватися із замкненого кола "солодкого" життя та отримати шанс поборотися за інший спосіб життя, змінитися вцілому. Нажаль, я належу до тієї категорії людей, про яких кажуть: "вчаться на своїх помилках" - мені потрібно було побувати на межі життя та смерті для того, щоб добре усвідомити: життя надзвичайно дорогоцінний дар, в той же час воно коротке, стрімке та може дуже легко обірватися. Після цього усвідомлення перед собою я поставив інше запитання - а що буде після того як життя добіжить до свого неминучого та логічного завершення?  

    Звичайно, без віри в Бога важко шукати відповіді на серйозні питання і тим більше знайти на них відповідь, але пам'ятаючи істину "воля без діл є метвою", я почав накопичувати багаж відповідних справ. 

Категорія: Статті про боротьбу з онкологією | Додав: Alex (23.06.2015)
Переглядів: 215 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Меню сайту

Форма входу

Категорії розділу

Статті про боротьбу з онкологією [7]
Власний досвід
Проповіді [0]
творіння чесних отців, та рабів Божих
Актуальні питання [0]
Паломництво [1]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5

Друзі сайту